Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Přímořské městečko Carevu ležící na úpatí pohoří Strandža. Na vrcholku Papija 502 m vysokém jsou pozůstatky staré pevnosti. V pradávných dobách zde stála řecká kolonie Vasiliko. Ve 20.stol. Byla přejmenována na počest ruského botanika na Mičurin.

Carevo - dovolená v Bulharsku

Mimo koupání a slunění návštěvníkům Carevo jistě stojí za to, vypravit se hlouběji do pohoří Strandža, které je národním parkem. V horách je k vidění mnoho jeskyní a stop po dávných civilizacích. Carevo je to pravé místo pro příjemnou a pohodovou dovolenou.

Carevo - dovolená s dětmi v Bulharsku

To je nejen koupání a slunění. V Carevu jsou pořádány animační programy pro děti i dospělé, sportovní soutěže a je jenom na Vás, zda budete přihlížet, nebo se také zúčastníte, výtvarné kurzy, kulturní programy a večerní zábava pro děti a rodiče. Dále jsou v nabídce různé výlety. Např. do Istanbulu, Sozopolu, projížďku plachetnicí nebo lodí atd...

Carevo - ubytování a strava v Bulharsku

Hotely mají bazény pro plavce i pro děti. Pokoje jsou vybavené klimatizací, samozřejmě sociálním zařízením, event. kuchyňským koutem. Bulharská kuchyně byla v minulosti ovlivňována několika národy. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje a pivo Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Carevo - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zajistěte si zájezd do Careva. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevou, nebo i seniorské slevy.

Carevo - pláže a koupání v Bulharsku

Středisko Carevo je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. V blízkosti se nachází stezka k procházkám a výletů po centru Careva. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře, v některých místech může být vstup spojen s kamenitých podložím. Méně známá pláž v okolí Careva je pláž Popskia, která patří mezi skvosty. Přímo na pláži Carevo je zajištěna možnost půjčení lehátek a slunečníků.

Bulharsko - All Inclusive - Carevo
Bulharsko - All Inclusive - Carevo
Bulharsko - All Inclusive - Carevo
Bulharsko - All Inclusive - Carevo
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou