Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

20 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Djuni je moderní luxusní letovisko na břehu Černého moře nedaleko Sozopolu. Jeho vilky a menší hotely mají charakter bulharské architektury. Nedaleko Djuni se nachází laguna a mokřina Alepou, která je hojně vyhledávaná turisty i rybáři. Tato přírodní rezervace je přirozeným útočištěm tažných ptáků.

Djuni - dovolená v Bulharsku

Djuni najdete vše, co lidé běžně od dovolené očekávají. Dostatek restaurací, kaváren, denních barů i noční kluby. K dispozici jsou bazény pro dospělé i děti, tenisové kurty a velká nabídka vodních sportů. Pláž je pokrytá jemným zlatavým pískem, který místy na jejích okrajích vytváří romantické přírodní duny. Opalování, sport a zábava. To vše je Vaše dovolená.

Djuni - dovolená s dětmi v Bulharsku

Djuni je výborným místem pro strávení aktivní dovolené s dětmi, pro které je zde několik dobře vybavených dětských hřišťa dětské kluby. Přístup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti, které se zde nerušeně a bezpečně mohou věnovat vodním hrátkám. Ty velcí si mohou vybrat mezi tenisem, šipkami, volejbalem a vodními sporty. Pro změnu se můžete některý den vydat na výlet, jehož nabídku Vám v hotelu předloží.

Djuni - ubytování a strava v Bulharsku

Hotelové komplexy jsou určeny především těm náročným. Bulharská kuchyně byla v minulosti ovlivňována několika národy. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje a pivo Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Djuni - zájezdy se slevou v Bulharsku

Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, pobyt pro 1-2 děti zdarma, nebo seniorské slevy. Zajistíme vaši dovolenou v Djuni a najdeme pro Vás tu nejvýhodnější slevu, která existuje. To je přece lákavá nabídka.

Djuni - pláže a koupání v Bulharsku

Krásně zelená oblast Djuni skrývá jedinečnou dlouho pláž se zlatavým pískem. Ideální oblast pro turisty na letní dovolené. V blízkosti se nachází menší jezírka obklopená políčky s vlčím mákem. Pro turisty je připraven plážový servis. V zázemí některých hotelů je možnost navštívit bary a restaurace.

Bulharsko - All Inclusive - Djuni
Bulharsko - All Inclusive - Djuni
Bulharsko - All Inclusive - Djuni
Bulharsko - All Inclusive - Djuni
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou