Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

20 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Letovisko, původně malá vesnička se nachází v malebné zátoce na úpatí pohoří Stará planina. Díky horám a moři jsou zde optimální podmínky pro klienty s dýchacími obtížemi.

Elenite - dovolená v Bulharsku

V rámci dovolené v Elenite rozhodně nesmíte vynechat návštěvu starobylého Nessebaru, který patří mezi nejkrásnější místa na pobřeží Černého moře. Další zajímavostí je pak výběžek Emine, který je také velmi pěkný. Leží na sever od Elenite. Elenite je městečko s klidnou atmosférou. Zároveň je zde mnoho možností sportovního vyžití. Jsou zde tenisové kurty, dobře vybavené půjčovny a provozovny vodních sportů, aquapark a různé plážové atrakce.

Elenite - dovolená s dětmi v Bulharsku

V Elenite je mnoho možností sportovního vyžití, které můžete mimo koupání a slunění s dětmi absolvovat. Pro změnu si vyberte také některý z nabízených výletů. Užijte si dovolené s vašimi dětmi.

Elenite - ubytování a strava v Bulharsku

Dobře vybavené hotely, bungalovy, nedaleko Slunečného pobřeží. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje a pivo. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Elenite - zájezdy se slevou v Bulharsku

Tak jako jinde v Bulharsku i v Elenite pro Vás rádi zajistíme nejen ubytování, ale i vyhledáme některou ze slev: first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevou, nebo i seniorské slevy. Neváhejte a rychle vybírejte.

Elenite - pláže a koupání v Bulharsku

Letní oblast Elenite v Bulharsku zůstává na přední příčce v oblíbenosti ve spojení písečných pláží, aquaparků a zábavy pro děti. Zpříjemnit si můžete dovolenou v aquaparku Atlantis Aqua Park, a poté vyrazit na krásné pláže Elenite. Lehátka a slunečníky k dispozici. Vodní sporty a atrakce v letní sezöně zařízeny pro turisty i místní.

Bulharsko - All Inclusive - Elenite
Bulharsko - All Inclusive - Elenite
Bulharsko - All Inclusive - Elenite
Bulharsko - All Inclusive - Elenite
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou