Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

50 last minute termínů
od 8 990 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Riva

213 last minute termínů
od 10 190 Kč

Riva

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 10 190 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Letovisko poskytuje díky své poloze v blízkosti pohoří Strandža mimořádně zdravé klima.Středisko je známé přístavem, kde působí jachtklub. Najdete zde množství restaurací a diskoték, které nabízí zábavu dlouho do noci.

Kiten - dovolená v Bulharsku

Doporučujeme výlet do lesnatého pohoří Strandža, nebo do okolí a Istanbulu. Aby pobyt nebyl jednotvárný, v přístavu Kitenu se v jacht klubu pořádají kurzy potápění. Letovisko je vhodné pro milovníky jachtingu a rybaření.

Kiten - dovolená s dětmi v Bulharsku

Bazén s dětskou částí, kulečník, pronájem jízdních kol, fotbal, košíková, posilovna, vířivka a řada vodních sportů na pláži. To vše je dovolená s dětmi v Kitenu na kterou budete rádi vzpomínat.

Kiten - ubytování a strava v Bulharsku

Ubytování s dobrým vybavením a snídaněmi v blízkosti městečka Kiten. Večeři je možné dokoupit. Většina tamních jídel návštěvníky nadchne. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje a pivo Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Kiten - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Rádi pro Vás zajistíme dovolenou v Kitenu. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minut, last minute, dítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy.

Kiten - pláže a koupání v Bulharsku

Aktraktivní oblast Kitenu je ideální pro dovolenou s dětmi. Příjemné letovisko Vám otevře svou náruč zábavy a plážového komfortu. Severnější pláž Altiman je oblíbená zvláště pro svůj plážový bar a servis lehátek a slunečníků. Jižní písečná pláž Karaagach je klidnější, opět s možností půjčení lehátek a slunečníků. V plážovém baru je dostatek tekutin ke zchlazení.

Bulharsko - All Inclusive - Kiten
Bulharsko - All Inclusive - Kiten
Bulharsko - All Inclusive - Kiten
Bulharsko - All Inclusive - Kiten
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou