Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

20 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Nově se rozvíjející letovisko, ležící jižně od Burgasu na úpatí pohoří Strandža je obklopeno krásnou přírodou a písčitou pláží.

Lozenec - dovolená v Bulharsku

Je situován na úpatí pohoří Strandža. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, opalování, stylové plážové bary, výlety, rybolov, potápění, obchody, restaurace. To vše můžete zahrnout do Vaší dovolené.

Lozenec - dovolená s dětmi v Bulharsku

Děti zde najdou venkovní dětský koutek, bazény s dětskou částí, ty větší a dospělí vodní šlapadla, vodní lyže, windsurfing, rybolov, potápění, atd... Děti do 12 let mají zdarma vstup v Primorsku do Aquaparku. Proč nejet do Lozence?

Lozenec - ubytování a strava v Bulharsku

Vybrat si můžet mezi ubytováním v hotelu, ve vilce, nebo v rodinném hotelovém komplexu. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Lozenec - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Neváhejte a my Vám, zajistíme dovolenou v Lozenci. Využijte lákavé slevy first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevou, nebo i seniorské slevy.

Lozenec - pláže a koupání v Bulharsku

Pláže v Lozenci jsou menší a útulnější s komfortním servisem. Lehátka a slunečníky jsou samozřejmostí. Vybrat si můžete hned z několika pláží, které jsou z obou stran městečka. Příjemné prostředí doplňuje návštěva barů a restaurací, kde hraje mnohdy i živá hudba. Ideální je spojení aktivní a plážové dovolené.

Bulharsko - All Inclusive - Lozenec
Bulharsko - All Inclusive - Lozenec
Bulharsko - All Inclusive - Lozenec
Bulharsko - All Inclusive - Lozenec
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou