Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

50 last minute termínů
od 8 990 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Riva

213 last minute termínů
od 10 190 Kč

Riva

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 10 190 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Nesebar je starobylé bulharské město na březích Černého moře, vzniklé ve starověku. Má velké množství dobře zachovalých památek z thráckých dob a antiky a mnoho kostelů vzniklých v obdobích od konce starověku do novověku. Vzhledem k výhodné poloze tvoří dnes město Nesebar často navštěvovanou turistickou lokalitu.

Nesebar - dovolená v Bulharsku

Je vyhledávaným místem pouličních malířů a hudebníků. V klikatých uličkách Nesebaru najdete galerie s vystavenými obrazy, keramikou a uměleckými předměty. Klidné večerní procházky můžete vystřídat některým z barů, nebo diskotékou. Dovolená je také lenošení na pláži, koupání a sportování a poznávání.

Nesebar - dovolená s dětmi v Bulharsku

Krytý bazén, dětské hřiště, dětský koutek. Možnost vodních sportů, fitnes, animační programy, šipky, stolní tenis. To vše můžete absolvovat s dětmi.Pro změnu se můžete vydat za zdejšími památkami. Všechny jsou zajímavé.

Nesebar - ubytování a strava v Bulharsku

Všechny hotely nabízejí dobře vybavené pokoje, většina jich je přímo u pláže. O jídle nemluvě. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Nesebar - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Rádi Vám zajistíme dovolenou dle vašich představ a vyhledáme některou z lákavých slev: first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevou, nebo i seniorské slevy.

Nesebar - pláže a koupání v Bulharsku

Krásné přímořské letovisko Nesebarbar se dělí na dvě části – starý a nový. Ve staré části je skvělé navštívit místní stánky se suvernýry. V nové části NesebaruNesebaru je výhodné vyrazit k pláži a užít si šumění moře. Lehátka a slunečníky Vám rádi obstarají místní. Doporučujeme si vzít i nějakou deku a udělat si plážový piknik. Bary a restaurace zůstávají v blízkosti pláže kam si můžete dojít pro nějaké pití k osvěžení.

Bulharsko - All Inclusive - Nesebar
Bulharsko - All Inclusive - Nesebar
Bulharsko - All Inclusive - Nesebar
Bulharsko - All Inclusive - Nesebar
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou