Sunrise All Suites Resort

849 termínů
od 6 069 Kč

Sunrise All Suites Resort

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Casablanca

1072 termínů
od 7 191 Kč

Casablanca

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Sol Luna Bay Resort

1723 termínů
od 9 499 Kč

Sol Luna Bay Resort

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Sunrise Blue Magic Resort

290 termínů
od 9 841 Kč

Sunrise Blue Magic Resort

All inclusive

Letecky

Paraiso Beach

1736 termínů
od 10 791 Kč

Paraiso Beach

All inclusive

Letecky

HVD Clubhotel Miramar

1626 termínů
od 11 899 Kč

HVD Clubhotel Miramar

Ultra all inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Přímořské městečko Obzor v centru Černomoří ležící v blízkosti Staré planiny. Na kopcích jsou zbytky římských hradeb a zříceniny hradu Kozjak.

Obzor - dovolená v Bulharsku

Rozkládá se v bezprostřední blízkosti hor, lesů a pláže, podél které vede příjemná promenáda. I zde je pro Vás připravena široká nabídka výletů a vodních sportů, na pláži občerstvení, bary. Místní archeologický park je plný památek z doby, kdy bylo místo řeckým, později římským provinčním střediskem Heliopolis.

Obzor - dovolená s dětmi v Bulharsku

Hotelové bazény v Obzoru mají oddělenou dětskou část a na pláži je možno využít vodní sporty. Dovolená s dětmi, to je také večerní výlet do bulharské vesnice s folklórním programem pro děti i dospělé, na závěr starý pohanský rituál na žhavém popelu. Nebo projížďka na loďkách a při návratu trocha historie.

Obzor - ubytování a strava v Bulharsku

Většina hotelů nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti pláže. Od hotelu je zajištěn minibus na návštěvu centra. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů, doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Obzor - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Zajistíme pro Vás dovolenou v Obzoru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minut first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevoudítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy.

Obzor - pláže a koupání v Bulharsku

Přímořské městečko Obzor nabízí pro turisty na letní dovolené příjemné písečné pláže, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. V blízkosti pláže se rozkládájí hory a lesy, které ohraničují písečnou pláž v Obzoru. Na pláži v Obzoru často turisté využívají nabídky vodních a plážových sportů.

Bulharsko - All Inclusive - Obzor
Bulharsko - All Inclusive - Obzor
Bulharsko - All Inclusive - Obzor
Bulharsko - All Inclusive - Obzor
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou