Via Pontica Resort

2010 termínů
od 9 284 Kč

Via Pontica Resort

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Wave Resort

1454 termínů
od 13 461 Kč

Wave Resort

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Festa Pomorie Resort

541 termínů
od 13 990 Kč

Festa Pomorie Resort

All inclusive

Letecky

Interhotel Pomorie

126 termínů
od 14 290 Kč

Interhotel Pomorie

All inclusive

Letecky

Relax

113 termínů
od 14 890 Kč

Relax

All inclusive

Letecky

Sunset Resort

546 termínů
od 17 591 Kč

Sunset Resort

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Pomorie leží na pobřeží Černého moře nedaleko Burgasu. Založeno bylo ve 4.stol. př. n. l. Bylo častým cílem útoku nepřátel a několikrát pobořeno. Vyvážela se pšenice a skot. Dnes jsou zde bahenní lázně, kde se léčí zánětlivá onemocnění pohybového ústrojí, stavy po úrazech a nervová onemocnění.

Pomorie - dovolená v Bulharsku

Balneologické město Pomorie známe léčivým bahnem a železitým pískem. Nabídne Vám atraktivní výlety s trochou historie, koupání a slunění. Měsíc červen a září jsou pro své klimatické podmínky nejvhodnější pro děti a seniory.

Pomorie - dovolená s dětmi v Bulharsku

Sportovní programy pro děti i dospělé, vodní sporty na pláži, elektronické hry, diskotéky. V Pomorii Vám nabídnou též atraktivní výlety s trochou historie. Toho všeho se můžete zúčastnit spolu s dětmi.

Pomorie - ubytování a strava v Bulharsku

Ubytováni můžete být v hotelovém komplexu s léčebnými procedurami, nebo v jiném, který leží v krásné velké zahradě. Vybírejte! Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů,doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje,pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Pomorie je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie. Podává se doslova v každé hospodě i restauraci, stejně jako je lehko k sehnání takřka v každém obchodě s potravinami.

Pomorie - zájezdy se slevou v Bulharsku

Vyberte si včas místo své dovolené. My Vám ji zajistíme a zároveň vyhledáme některou z lákavých slev: first minut, last minute, dítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy.

Pomorie - pláže a koupání v Bulharsku

V blízkosti Burgasu leží nedaleko oblast Pomorie s krásným zlatavým pískem. Zamířit můžete na písečné pláže s lehátky a slunečníky, které se nacházejí v blízkosti barů a restaurací. Skvělou atrakcí je prohlídka Pomorie, kde se nachází léčivé bahno s železitým pískem. Sportovní aktivity na pláži jsou samozřejmostí.

Bulharsko - All Inclusive - Pomorie
Bulharsko - All Inclusive - Pomorie
Bulharsko - All Inclusive - Pomorie
Bulharsko - All Inclusive - Pomorie
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou