Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Největší přímořské letovisko, Slunečné pobřeží určené především pro rodiny s dětmi. Vzhledem k těsnému sousedství s Nesebrem je pro turisty velmi atraktivní. Je zde mnoho příležitostí k zábavě a zvláště dětem nabízí mnoho možností k pobavení.

Slunečné pobřeží - dovolená v Bulharsku

Dlouhá písková pláž, slunce, duny, obchody, zábavní folklórní podniky, kasina, varieté, výlety, vycházky po starobylém Nesebaru, vodní sporty, útulné restaurace. Tomu se říká dovolená!

Slunečné pobřeží - dovolená s dětmi v Bulharsku

To je samozřejmě koupání, slunění, hraní si. S těmi většími budete vybírat mezi vodními skutry, šlapadly, tenisem, návštěvou aquaparku, vodními lyžemi atd. a nebudete vědět co dřív. Asi nikdo se neobejde bez návštěvy historického městečka Nesebaru s jeho starobylými domy a kostely. To je dovolená s dětmi na Slunečném pobřeží.

Slunečné pobřeží - ubytování a strava v Bulharsku

Hotely na Slunečném pobřeží jsou v blízkosti pláže. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Slunečné pobřeží - zájezdy se slevou v Bulharsku

Zajistíme pro Vás dovolenou na Slunečném pobřeží a ochotně pro Vás vybereme některou z možných slev. Neváhejte, vybírejte!

Slunečné pobřeží - pláže a koupání v Bulharsku

V oblasti Slunečném pobřeží Vás přivítá dlouhá písečná pláž, která se táhne několik kilometrů podél pobřeží. V blízkosti pláže se rozprostírá promenáda, na které naleznete mnoho zábavy, stánků s občerstvením, barů, restaurací, obchůdků se suvenýry a oblečením. Příjemné prostředí zajistí plážový servis u hotelů, kde jsou lehátka a slunečníky, v některých případech i plážové bary.

Bulharsko - All Inclusive - Slunečné-pobřeží
Bulharsko - All Inclusive - Slunečné-pobřeží
Bulharsko - All Inclusive - Slunečné-pobřeží
Bulharsko - All Inclusive - Slunečné-pobřeží
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou