Flagman

241 last minute termínů
od 7 109 Kč

Flagman

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Hacienda Beach

343 termínů
od 11 233 Kč

Hacienda Beach

All inclusive

Letecky

Laguna Beach Resort & Spa

477 last minute termínů
od 11 990 Kč

Laguna Beach Resort & Spa

All inclusive

Letecky

Martinez

93 termínů
od 12 065 Kč

Martinez

All inclusive

Letecky

Blue Orange Beach Resort

554 last minute termínů
od 12 590 Kč

Blue Orange Beach Resort

All inclusive

Letecky

Black Sea Star

85 last minute termínů
od 13 890 Kč

Black Sea Star

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Historické městečko Sozopol, patřící k nejstarším městům na bulharském pobřeží. Roku 610 př.n.l. Byla založena milétskými řeky, kterou nazvali Apolonia Pontica, podle Apollóna, ochránce kolonizátorů a mořeplavců. Sozopol je oblíben díky kombinaci historických památek a moderního turistického letoviska.

Sozopol - dovolená v Bulharsku

V historickém a rybářském městečku najdete, bary, diskotéky, potápěčské kurzy, pískové pláže, slunce. Za návštěvu rozhodně stojí krásně upravený centrální park, antické a středověké vykopávky v centrální části Sozopolu. To je dovolená.

Sozopol - dovolená s dětmi v Bulharsku

Venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, dětské hřiště, hlídání dětí, animační programy, zahradní šachy, procházka do historického Sozopolu, minigolf, biliár, vodní sporty na pláži. Mladší generace si v Sozopolu také přijde na své. Je zde spousta diskoték a večerní koncerty s folklórními tanci. V rámci výletu můžete navštívit velký bulharský přístav ve Varně, nebo se rozjet do Istanbulu. To vše je dovolená s dětmi.

Sozopol - ubytování a strava v Bulharsku

Hotely se nachází jak v centrální části Sozopolu, nebo v některé klidnější jeho části. Záleží na výběru. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná.Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Sozopol - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ochotně pro Vás vybereme některou ze slev, které se Vás týkají (first minut, last minute, až 2 děti s výraznou slevou, nebo i seniorské slevy). Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou v Sozopolu.

Slunečné pobřeží - pláže a koupání v Bulharsku

Příjemná dovolená na písečných plážích Sozopolu. V tomto historickém letovisku naleznete okolo pláže spoustu poutavých barů, diskoték, restaurací a pro příznivce vodních sportů i potápěčské zařízení. Krásné pláže v Sozopolu nabízejí plážový servis – lehátka a slunečníky. Pro turisty na letní dovolené jsou pláže v Sozopolu příjemným místem pro odpočinek.

Bulharsko - All Inclusive - Sozopol
Bulharsko - All Inclusive - Sozopol
Bulharsko - All Inclusive - Sozopol
Bulharsko - All Inclusive - Sozopol
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou