Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Sv. Konstantin a Elena – kdysi lázně Družba je nejstarší přímořské středisko. Velkou atraktivitou lázní je přírodní minerální pramen. Jeho teplá voda přímo vtéká do bazénu pod širým nebem. Elenite leží v překrásném zálivu na úpatí pohoří Stará planina, nedaleko Slunečného pobřeží.

Sv. Konstantin a Elena - dovolená v Bulharsku

V lázních Sv. Konstantin a Elena se dá využít balneologický program pod vedením lékařů, termální léčba, podvodní masáže, zdravotní gymnastika, kosmetický program. Programy pro děti i dospělé, diskotéka, koupání, slunění. V areálu Elenite je postaven nový Aquapark. Z obou letovisek je dobré autobusové spojení jak do Varny, tak do okolních letovisek. To vše je dovolená.

Sv. Konstantin a Elena - dovolená s dětmi v Bulharsku

Dětský koutek, bazén s dětskou částí v zahradě, posilovna, podvodní gymnastika, návštěva Varny nebo Balčiku, pro ty větší diskotéka. I to je dovolená s dětmi.

Sv. Konstantin a Elena - ubytování a strava v Bulharsku

Jedinečná poloha dobře vybavených hotelů. Zdejší strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutná. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje, pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Sv. Konstantin a Elena - zájezdy se slevou v Bulharsku

Šetřete kapsu a nervy. Vyberte si včas některý z termínů do Sv. Konstantin a Elena, nebo Elenite. Slevy jsou různé. Ochotně pro Vás vybereme některou, které se Vás týkají ( first minut, last minute, dítě zcela zdarma, ale i seniorské slevy). Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou.

Sv. Konstantin a Elena - pláže a koupání v Bulharsku

Výhodná poloha oblasti Sv. Konstantin a Elena dokáže zpříjemnit letní dovolenou v Bulharsku. Krásné písečné pláže, které se táhnou podél pobřeží jsou velkým lákadlem pro turisty na letní dovolené. Ideální je navštívit i místní kavárny a restaurace, kde si můžete odpočinout od horka. Pláže ve Sv. Konstantin a Eleně patří k vyhlášeným místním atrakcím.

Bulharsko - All Inclusive - sv. Konstantin a Elena
Bulharsko - All Inclusive - sv. Konstantin a Elena
Bulharsko - All Inclusive - sv. Konstantin a Elena
Bulharsko - All Inclusive - sv. Konstantin a Elena
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou