Tiva del Mar

1363 termínů
od 6 389 Kč

Tiva del Mar

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Paradise Beach

1140 termínů
od 9 566 Kč

Paradise Beach

All inclusive

Letecky

St.George Palace

1044 termínů
od 9 690 Kč

St.George Palace

All inclusive

Letecky

Primasol Sineva Beach

314 termínů
od 13 990 Kč

Primasol Sineva Beach

All inclusive

Letecky

Primasol Sineva Park

66 termínů
od 15 215 Kč

Primasol Sineva Park

All inclusive

Letecky

Moonlight

68 termínů
od 15 651 Kč

Moonlight

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Menší přímořské letovisko leží na úpatí svahů pohoří Balkan a Stara planina. Dobré klimatické podmínky spojením moře a hor je ideální pro osoby s dýchacími obtížemi.

Sveti Vlas - dovolená v Bulharsku

Letovisko Sveti Vlas je vhodné klienty s dýchacími obtížemi a pro milovníky jachtingu a rybolovu a dalších sportů. Je umístěno poblíž Slunečného pobřeží a městečka Nesebaru. Je zde pravidelné spojení se Slunečným pobřežím a Nesebarem.

Sveti Vlas - dovolená s dětmi v Bulharsku

Venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, dětské hřiště, vodní pólo, střelba, fotbal, minigolf, výlet do Nesebaru. To vše je dovolená s dětmi ve Svetim Vlasu. Užijte si ji!

Sveti Vlas - ubytování a strava v Bulharsku

Ubytování rodinného typu v klidném prostředí, nebo na úpatí pohoří. Strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutně připravená. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje,pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Sveti Vlas - zájezdy se slevou v Bulharsku

Šetřete kapsu a nervy. Vyberte si včas některý z termínů do letoviska Sveti Vlas. Slevy jsou různé. Ochotně pro Vás vybereme některou, která se Vás týká ( first minut, last minute, dítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy). Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou ve Svetim Vlasu

Sveti Vlas - pláže a koupání v Bulharsku

Ideálním letoviskem pro klienty, kteří mají problémy s dýchacím ústrojím, je letovisko Sveti Vlas. Právě tato oblast Bulharska dává turistům velkou příležitost k odpočinku a zaslouženému relaxu. Příjemné jsou i vstupy do moře, které zůstávají spíše pozvolné. Pláže jsou písečné, místy se objeví v okolí pobřeží kamínky. Po náročném dni se můžete projít do místních restaurací a ochutnat místní pokrmy.

Bulharsko - All Inclusive - Sveti-vlas
Bulharsko - All Inclusive - Sveti-vlas
Bulharsko - All Inclusive - Sveti-vlas
Bulharsko - All Inclusive - Sveti-vlas
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou