Detelina

24 last minute termínů
od 7 360 Kč

Detelina

All inclusive

Letecky, Autobusem

Koral

29 last minute termínů
od 8 190 Kč

Koral

All inclusive

Letecky, Autobusem

Shipka

43 last minute termínů
od 8 790 Kč

Shipka

All inclusive

Letecky

Odessos Park Hotel

19 last minute termínů
od 9 390 Kč

Odessos Park Hotel

All inclusive

Letecky

Holiday Park

35 last minute termínů
od 9 890 Kč

Holiday Park

All inclusive

Letecky

Perunika

27 last minute termínů
od 9 990 Kč

Perunika

All inclusive

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Zlaté písky - nejoblíbenější z bulharských letovisek leží na úpatí hor. Obklopuje jej nedotčená příroda. Pohodlné spojení celé zóny zajišťuje turistický vláček. Dlouhé pláže jsou lemovány promenádou a nabízí všechny možné druhy rozptýlení a zábavy ve dne i večer.

Zlaté písky - dovolená v Bulharsku

Dlouhé pláže v zalesněném parku, slunce, paraglaiding, vodní sporty, spousta restraurací a kaváren, stránků, pouličních malířů,folkloristické, varietní a noční podniky, protančená noc na diskotéce, ochutnávka vína ve vinném sklípku. To vše Vám nabízí dovolená ve Zlatých pískách.

Zlaté písky - dovolená s dětmi v Bulharsku

To je bazén s dětskou částí, hlídání dětí, vnitřní bazén s vířivkou, tenis, kulečník, šipky, biliár, animační programy a další sporty. Věnujte jeden den některému z nabízených výletů a podívejte se třeba do kláštera Alandža. Prostory pro mnichy byly vytesány přímo do skály. Nebo do Nesebaru – také zajímavý. Využijte své dovolené a bavte se spolu s dětmi.

Zlaté písky - ubytování a strava v Bulharsku

Bezvadně vybavené pokoje nedaleko pláže a speciality bulharské kuchyně, zapité zdejšími alko a nealko nápoji. Navrch víno, koňak.Strava Vás jistě nadchne. Jídla jsou velmi chutně připravená. Dnes se bulharská kuchyně definuje jako směsice tradičních balkánských pokrmů doplněné o řecké a hlavně turecké vlivy. Z nápojů je to káva, ovocné čaje,pivo a nealko nápoje zdejší výroby. Nejoblíbenějším druhem tvrdého alkoholu je rakija. Tento čirý, silný destilát se nejčastěji vyrábí z vinných hroznů, ale můžete se setkat i se slivovicí, popřípadě meruňkovicí. Bulharsko je známé pěstováním vína a výrobou koňaků Slančev brjag a rakie.

Zlaté písky - zájezdy se slevou v Bulharsku

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a my Vám ho zajistíme. Neváhejte a využijte lákavé slevy last minute, až 2 děti s výraznou slevoudítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy). Neváhejte, vybírejte, zarezervujte si včas dovolenou v Sozopolu nebo 7 za 6 dní.

Zlaté písky - pláže a koupání v Bulharsku

Krásná dovolená v okolí zalesněného parku na Zlatých píscích přináší turistům velké nadšení. Z celého Bulharska patří oblast Zlaté písky k vyhlášeným lokalitám se zlatavým pískem a křišťálově čistým mořem. Lehátka a slunečníky jsou vítaným doplňkem, zvláště v případě, že si budete chtít odpočinout po plážových sportech. Doporučujeme navštívit i místní restaurace s pestrou bulharskou stravou.

Bulharsko - All Inclusive - Zlaté-písky
Bulharsko - All Inclusive - Zlaté-písky
Bulharsko - All Inclusive - Zlaté-písky
Bulharsko - All Inclusive - Zlaté-písky
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou